АЛГОРИТМ ДІЙ БАТЬКІВ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ (АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ)

Дата: 11 вересня 2020 о 12:55
201 перегляд

Алгоритм дій батьків в умовах епідеміологічної небезпеки

(адаптивного карантину)

1. Батьки несуть відповідальність за здоров'я власної дитини та безпеку інших учасників освітнього процесу.
  2. Батьки проводять термометрію та оцінюють стан здоров’я дитини й самих себе перед виходом з дому.
  3. За найменших підозр на захворювання в дитини чи членів усієї родини (ГРВІ, нежить, підвищення температури тощо), необхідно звернутися до сімейного лікаря, обов’язково попередити класного керівника.
  4. Батьки, у разі необхідності залишити дитину вдома з поважних причин, повідомляють вчителя  напередодні.
  5. Під час ранкового приходу до гімназії учні надають письмові повідомлення про стан здоров'я дитини від батьків.
  6. Батьки несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини: не допускають випадків вживання жарознижуючих пігулок з метою приховування захворювання дитини.
  7. Батьки зобов’язані бути в масці чи респіраторі на території гімназії (повинні бути прикриті ніс і рот) відповідно до карантинних вимог.
  8. З метою збереження життя й здоров'я здобувачів освіти, вхід батькам чи іншим дорослим до приміщення гімназії заборонено. Всю необхідну інформацію можна отримати від класного керівника в телефонному режимі.
  9. Відповідно до вимог адаптивного карантину в гімназії проводиться систематична дезінфекція обладнання та приміщень. Батькам слід надавати класному керівнику або сестрі медичній інформацію щодо можливих алергічних реакцій у дитини на миючі, дезінфікуючі засоби та антисептики.
  10. Батькам необхідно надати вчителеві свій достовірний мобільний номер телефону або інших членів родини для зв’язку з ними в разі виникнення непередбачуваної ситуації (погіршення стану здоров’я дитини тощо).
  11. З метою отримання оперативної інформації про зміни в організації роботи гімназії (режим, освітній процес тощо), необхідно щоденно переглядати офіційний сайт закладу,  сторінку Вашої групи в Viber, де буде розміщено відповідну інформацію.
  12. У випадку, якщо дитину з підозрою на захворювання COVID-19 буде розміщено в кімнаті ізоляції, після повідомлення  медичної сестри батьки негайно повинні прибути до гімназії та виконати рекомендації медичного працівника навчального закладу.

Шановні батьки! Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти власне здоров`я та здоров’я  дітей! Здоров`я дитини та кожної  родини  – це головне! Вдячні за розуміння!

З повагою, адміністрація гімназії