Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Практичний психолог

Date: 29 травня 2020 о 17:16, Refreshed 3 травня о 11:58

Практичний психолог

   Варивода Світлана Вікторівна 

Кременчуцька гімназія № 19

 Педагогічний стаж: 5 років.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

        Графік роботи практичного психолога гімназії №19

         Понеділок-П’ятниця: 8.00-17.00

     Обідня перерва: 12.00-13.00

моб. тел. 097 715 62 64

Завантажити Блог практичного психолога

     Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників: учнів, батьків, педагогічних працівників.

Практичний психолог – це фахівець, який допомагає вирішувати насамперед ваші запити.

Основні напрями роботи практичного психолога

Консультаційна робота

Метою консультаційної діяльності практичного психолога є підвищення рівня психологічної компетентності, заохочення до вивчення кожного учня, допомога в опануванні методів індивідуального і особистісно зорієнтованого підходу у вихованні.

Консультаційну роботу психолог проводить як з педагогічним працівниками закладу, так і з батьками учнів.

Метою консультаційної роботи є привернути увагу батьків школярів до долі власної дитини, допомогти зрозуміти вирішальне значення у розвитку особистості, ролі тата і мами і родинної атмосфери загалом у формуванні таких базисних якостей дитини, як почуття впевненості, захищеності, вміння радіти, співчувати, виявляти творчу ініціативу, бути активним, дбати про добрі стосунки з членами сім’ї, з друзями, вміти гідно поводитися в разі перемоги чи поразки.

Психологічна просвіта

Завданням психологічної просвіти є підвищення психологічної культури, пропагування психологічних знань серед батьків та педагогів.

Методами психологічної просвіти є: виступи психолога на батьківських зборах, виступи на педрадах, психологічні тренінги для батьків та педагогів, семінари.

Психодіагностична робота

Метою діагностичної роботи є:

− Поглиблене психолого-педагогічне вивчення учня протягом усього періоду навчання, виявлення його індивідуальних особливостей, розвитку пізнавальних та особистісних якостей, динаміку розвитку.

− З’ясування причин тих чи інших відхилень у вихованні та навчанні учнів; відставання чи випередження вікових нормативів.

Корекційна робота з учнями

Цей напрямок діяльності психолога в навчальному закладі має на меті сприяння повноцінному психічному та особистісному розвитку дитини.

Основні завдання психолога, який працює з учнями шкільного віку, полягають у психологічному супроводі природного розвитку дитини, який включає розвиток основ довільності психічних процесів у неї і тренування психічних процесів та функцій.

Коли потрібно звернутися до психолога:

Якщо проблема не розв’язується певний час;

Якщо Ви не знаєте як саме розв’язати проблему, але Вам все – таки необхідна допомога;

Якщо Вас щось тривожить у дитячій поведінці, але Ви не можете зрозуміти причину;

Якщо Вам здається, що дитина відстає в розвитку від однолітків. Краще зрозуміти, що відбувається насправді, і не травмувати дитину порівнянням з іншими дітьми.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ

ЯК ВЗАЄМОДІЯТИ З УЧНЯМИ ПІД ЧАС СИГНАЛУ "УВАГА! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!"

ПОРАДНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ "АКТИВНОСТІ ДЛЯ УЧНІВ ТА УЧЕНИЦЬ В БОМБОСХОВИЩАХ ШКІЛ"

ПОРАДИ ПСИХОЛОГА.ЯК ЗБЕРІГАТИ СПОКІЙ І РІВНОВАГУ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ ТА

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ (ЗАВАНТАЖИТИ)

ЯК ПЕРЕЖИТИ КРИЗУ ТА ЗБЕРЕГТИ СПОКІЙ (ЗАВАНТАЖИТИ)

 

 

ЯК БАТЬКАМ ЗАПОБІГТИ РИЗИКІВ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ЩОДО ДІТЕЙ В ПЕРІОД ВІЙНИ (завантажити)

АЛГОРИТМИ ВАШИХ ДІЙ В СИТУАЦІЇ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ - рекомендації для дітей та підлітків (завантажити)

Як уберегти дитину від насильства?  РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ (завантажити)

Як допомогти дитині в стресі (завантажити)

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як

Ментальне здоров'я - це такий стан ментального благополуччя, коли людина суб'єктивно відчуває себе добре або принаймні задовільно і може певним чином себе реалізувати. 

Турбуватися про ментальне здоров'я можна по різному, а як саме можна дізнатися за посиланням https://www.howareu.com/ та в Аптечці швидкої психологічної допомоги. 

Пам'ятайте, дбати про своє ментальне здоров'я - така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров'я фізичне.

#тияк

 

Вся інформація за посиланням.

Шкільні заходи

До Всесвітнього дня здоров'я практичним психологом Вариводою С.В. і соц. педагогом Василенко О.М. було проведено просвітницький захід в 4-А і 1-А класах. З метою активізувати спортивно-масову роботу серед учнів зміцнювати здоров'я дітей засобами фізичної культури; розвивати спритність, кмітливість, організованість за допомогою рухливих ігор та естафет; формувати командний дух та відчуття себе невід'ємною частиною колективу.

21 та 22 березня 2024 року у Кременчуцькій гімназії 19 практичним психологом Вариводою С.В. та соціальним педагогом Василенко О.М. в ресурсній кімнаті було проведено інтерактивне заняття з «чарівним парашутом» для учнів 1-3 класів. Просвітницький захід сприяв створенню позитивного мікроклімату в учнівських колективах та покращив шляхи ефективної інтеграції дітей в колектив однолітків. Проведені ігри та вправи в учасників освітнього процесу викликали безліч позитивних емоцій, радість та пожвавлення; сформували вміння узгоджувати свої рухи з рухами інших учасників та розвили почуття причетності до спільної справи. Для дітей дуже важливо відчувати саме через рухи те, що вони можуть бути частиною команди.

 

8 березня 2024 року практичним психологом Кременчуцької гімназії 19 Вариводою С.В. було проведено тренінг для учнів 7-их класів на тему "Здоров'я - моя цінність", мета якої сприяти формуванню у підлітків свідомого і відповідального ставлення до власного здоров'я як однієї з життєвих цінностей.

23 лютого 2024 року у Кременчуцькій гімназії 19 фахівцями ГО "ЦПК"Конфіденс"", психологинями Наталією Юденко та Тетяною Браташ було проведено тренінгове заняття з профілактики емоційного вигорання для учителів початкової ланки та асистентів вчителів. Зустріч відбулася в межах впровадження проєкту "Зупинка "Я"" за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAIP).

 

 

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Метою цього дня є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Практичним психологом Вариводою С.В. було проведено інтерактивне заняття «Кібербулінг або агресія в мережі» серед учнів п’ятих класів. Під час заходу відкрито говорили з дітьми про можливі ризики в інтернеті, ділилися своїм досвідом, ставили запитання. Здобувачі освіти навчились розрізняти безпечні та небезпечні джерела інформації, розпізнавати онлайн-шахраїв та уникати їхніх пасток.

6 грудня 2023 року в Кременчуцькій гімназії 19 практичним психологом Вариводою С.В. було проведено інтерактивне заняття для учнів 6 класів "Протидія булінгу в учнівському середовищі". Головною метою заходу було навчання дітей безпечній взаємодії в освітньому процесі, попередження та протидія цькуванню, правильне вирішення конфліктів та інформування про настання відповідальності за цькування.

 
 

5 грудня 2023 року в рамках акції "16 днів проти насильства" було проведено тренінг "Не мовчи! Булінг - це насильство!". Учні 5-их класів разом із психологом Вариводою С.В. з'ясували, що таке булінг, чим булінг відрізняється від конфлікту, визначили його форми і види. Розвивали толерантне ставлення один до одного та як діяти в ситуаціях вчинення насильства.

 

4 квітня 2023р. в Кременчуцькій гімназії 19 практичним психологом Вариводою С.В. було проведено заняття з елементами тренінгу з профілактики булінгу на тему «Як не стати учасником булінгу» з учнями 8-их класів. Мета заходу — розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації та формувати навички відповідальної та безпечної поведінки.

 

Comments:
Only authorized users can leave comments.