Date: 29 травня 2020 о 13:19, Refreshed 9 лютого о 20:54

Шановні вчителі, до вашої уваги оголошення по підручниках на 2023 поточний рік

Міністерство освіти і науки України опублікували накази за №№869 та 870 від 30.09.2022 року щодо проведення конкурсного відбору підручників для учнів 1, 5 та 6-х класів у 2022-2023 навчальному році. Але від 23.12.2022 року відбулися зміни щодо термінів конкурсного відбору та замовлення підручників.

За наказом №1168 від 23.12.22р. оновлено дати ознайомлення та вибору електронних версій підручників з 10 лютого по 26 число включно для учнів та вчителів 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік. Замовлення формується з 27 лютого 2023 року.

За наказом №1167 від 23.12.22р. змінилися терміни ознайомлення та вибору електронних версій підручників з 15 березня по 29 число включно для учнів та вчителів 5 і 6-х класів на 2022-2023 навчальний рік. Замовлення формується з 30 березня 2023 року.

Шановні вчителі, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями на сайті гімназії та на сторінці «Бібліотека гімназії», де ви зможете дізнатися про актуальну інформацію.

Інструкція щодо ознайомлення з електронними версіями фрагментів підручників

З 18 січня по 09 лютого 2021 року в електронній бібліотеці https://lib.imzo.gov.ua/ педагогічні працівники мають можливість познайомитися з фрагментами електронних версій підручників для 4 класуз 22 лютого по 17 березня 2021 року – з фрагментами електронних версій підручників для 8 класу.

Для ознайомлення необхідно:

1. Обрати розділ «Конкурс підручників».

2. Обрати підрозділ «Конкурсний відбір підручників для 4 або 8 класу»

3. Обрати предмет.

4. Ознайомитися з переліком підручників.

5. Переглянути інформацію про обраний підручник та завантажити фрагмент його pdf-версії для ознайомлення.

6. Також, за бажанням, можна ознайомитись з експертними висновками підручника та/або залишити зауваження та пропозиції щодо покращення якості підручника.

Інструкція щодо ознайомлення

Результати вибору підручників заклади освіти вносять до спеціальної форми вибору у Державній інформаційній системі освіти http://diso.gov.ua/:

• з 01 до 09 лютого 2021 року стосовно вибору підручників для 4 класу;
  • з 09 до 17 березня 2021 року стосовно вибору підручників для 8 класу.

Звертаємо вашу увагу, що безпосередній вибір проектів підручників здійснюють вчителі, а їх вибір затверджується педагогічною радою закладу освіти. Нагадуємо, що підручники друкуються один раз на 5 років. За підручниками обраними у 2021 році, учні будуть навчатися наступні п’ять років. Тому просимо підійти до ознайомлення і вибору підручників відповідально та сумлінно. Кожен педагогічний працівник має право повідомити на «гарячу телефонну лінію» МОН (044)248-21-61) чи письмово на поштову адресу МОН (проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135) або ІМЗО  (вул. Василя Липківського, 36, м. Київ,03035),або на електронні адреси: dpo@imzo.gov.uaexpert88mon@gmail.com про вплив або бажання третіх осіб вплинути на його волевиявлення щодо вибору підручників чи про факт зміни волевиявлення вчителів у якому він працює. Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 4 та 8 класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників з кожної назви та оформлення результатів вибору (Лист МОН від 30.12.2020 №1/9-716); (Лист МОН від 16.01.2021 № 1/9-13)

З 24 лютого-12 березня 2020 року вчителі школи запрошуються до вибору підручників у конкурсі авторів макетів підручників для учнів  3-х класів з використання їх із 2020-2021 навчальних років. На сайті Інституту Модернізації Змісту Освіти вже викладено по 60 сторінок електронних макетів підручників різних авторів. Наші вчителі повинні на кожний підручник обрати 6 авторів підручників, які найбільше відповідають сучасним вимогам освіти.

4 березня 2020 року потрібно здати інформацію до шкільної бібліотеки. Бажано оформити замовлення 5-6 березня у програмі "Курс "Школа" та відправити його до IMZO ( м. Київ ).

УВАГА!!! До участі у конкурсі вибору авторів підручників для учнів 3-х класів запрошуються - методичне об`єднання учителів початкової школи та іноземної мови, мистецтва нашого навчального закладу. Макети електронних підручників можно обирати на сайті  IMZO в рубриці "Електронна бібліотека" - 01. Конкурс підручників. Конкурс вибору підручників для 3 класу.

Наступний етап вибору підручників для учнів 7-х класів відбудеться з 30 березня - 15 ківтня. Запрошуються учителі-предметники:

- українська мова;

- історія України;

- всесвітня історія;

- інформатика.

Бажаємо успіхів у виборі та замовленні підручників!!!