Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Date: 16 листопада 2021 о 19:42, Refreshed 13 вересня 2022 о 09:20

СПИСОК шкіл та платформ, які надали безкоштовний доступ до своїх онлайн-ресурсів.  

Науково-дослідницька школа Базис разом з Viber-спільнотою Школа_інфо проводять освітню ініціативу для учнів початкової та середньої школи України: https://vb.me/school_info

  Щодня публікуватимуть завдання для учнів 1-4 класів. Наступного тижня планують запустити програму й для учнів 5-6 класів. Навчальний план містить завдання з англійської мови, математики, логіки, грамоти, науки, читання, фізкультури.

- Академія Сучасної Освіти А+

Проєкт з онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: https://aplus.ua/

- JAMM School

Дистанційна школа 5-11 класи:

https://jammschool.com.ua/

- Дистанційна школа «Центр освіти «Оптіма» відкрила доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно. Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу:

https://optima.school/free-education

-  Платформа ThinkGlobal безкоштовно доєднують до живих уроків, надають навчальні матеріали за весь рік і проводять додаткові активності для діток. Слідкуйте на їхній фейсбук-сторінці за розкладом.

-  Alterra School Територiя iншого навчання відкриває свою екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT. Ви зможете отримати доступ до матеріалів та тестів. Подробиці на їхній фейсбук-сторінці.

- Освітня платформа OkStudy розпочали безкоштовні та щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі: https://t.me/OkStudy137

- Комп‘ютерна Академія ШАГ організували безкоштовну серію онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct. За оновленнями слідкуйте на їхній сторінці або на сайті: https://od.itstep.org/

- Науковий ліцей Клима Чурюмова

Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом: https://bit.ly/3hCf6dm

Програма дає можливість дітям слухати предмети шкільної програми, науково-популярні лекції, Speaking Club, авторські курси від вчених, митців та цікаві інтерактиви неформальної освіти. Протягом дня плануються регулярні включення психологів.

- ТОВ "Центр Дистанційної Освіти "Джерело"

Всі охочі до кінця навчального року отримують вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма. Реєстрація за посиланням https://cdo.org.ua/reg/

- Проєкт School Navigator

Тут можна зареєструватися: https://bit.ly/3sFkZg5, а тут https://www.eduforsafety.com.ua/ знайти як записи уроків, так і уроки в режимі реального часу українською, англійською та російською мовами.

- ГО "Смарт Освіта" разом з українськими вчителями проводить пізнавальні онлайн-зустрічі для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад на https://nus.org.ua/ Зустрічі безкоштовні. Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина долучилася до таких зустрічей, заповніть анкету: https://bit.ly/34aOXzh

Запис на пізнавальні і ресурсні онлайн-зустрічі дітей з вчителями

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», керуючись листом Міністерства освіти і науки України №1/7322-22 від 30.06.2022 «Про організацію 2022/2023 навчального року» та з метою належної організації роботи гімназії, забезпечення оптимальних умов організації освітнього процесу, дотримання вимог охорони праці, на виконання рішення педагогічної ради (протокол № 1 від 30.08.2022 року), освітній процес у 2022-2023 навчальному році здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання. Організацію дистанційного навчання здобувачів освіти для всіх класів здійснюватиметься через платформу Google Classroom https://classroom.google.com/ та застосунки Google Meet, Skype (для проведення онлайн уроків) та Viber (для оголошень).
Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я здобувачів освіти.
    Відповідно до Санітарного регламенту https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1111-20#Text для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України від 25.09.2020 № 2205 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2020 р. за № 1111/35394 дотримуються вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами, тобто обмежується час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я, а саме:
для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин;
для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;
для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;
    Час безперервної роботи з комп’ютером учитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо.
Решту часу навчального заняття вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи в робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями в підручнику, виконувати творчі завдання тощо.
Наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).

 Наказ Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

 Наказ Про організацію корекційно-розвиткових занять під час навчання з використанням дистанційних технологій

Про організацію дистанційної форми  здобуття освіти

28.01.2022     Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання

31.08.2022 Наказ про організацію навчання 2022-2023 н.р.

Додатки:
1. До послуг дітей 5-11 класів працює Всеукраїнська школа ОНЛАЙН (ВШО) (відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів)за посиланням: https://lms.e-school.net.ua/
2. Лист МОН №1/9-609 від 02 листопада 2020 року “Щодо організації дистанційного навчання”
3. Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів https://youtu.be/0ae106ga5Xc
4. Як працювати з Google Classroom зі смартфона. Відео для учнів https://youtu.be/lVLewh6g-sQ
5. Google Meet - Налаштування на смартфоні (інструкція для УЧНІВ) https://youtu.be/377OE0Rp1ZI

Дистанційне навчання: практичні поради для батьків ( маеріал підготувала пратичний психолог гімназії Варивода С.В.)

КОНТРОЛЬ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

 Заклад працює на дистанційному навчанні на корпоративній платформі Classroom ( рішення педагогічної ради  від 03.11.2020 року, протокол №2). Всі вчителі та учні приєднані до платформи. 90% уроків проводяться онлайн у синхронному режимі, решта в асинхронному. Більшість учнів мають технічну можливість відвідувати онлайн-уроки. На уроках інформатики учні початкової та основної ланки навчилися користуватися платформою Classroom: вміють заходити на онлайн-уроки, використовувати матеріали, які надсилає вчитель, вміють виконувати Google форми та надсилати роботи вчителю через платформу. До платформи приєднані й корекційні педагоги. Вони працюють з учнями з ООП. 

   Кожного тижня адміністрація перевіряє роботу вчителів на дистанційному навчанні.

Comments:
Only authorized users can leave comments.