ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ. ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ В ГІМНАЗІЇ

Дата: 11 березня 2021 о 13:07, Оновлено 15 березня 2021 о 12:28

До 207 річниці з Дня народження Тараса Шевченка вчитель української мови та літератури Яковенко О.В. у  6-Б, 9-А, 9-Б класах  провела  години спілкування. Учні 6-Б класу написали диктант "Геніальний поет - Т. Шевченко"

У межах  тижня української мови і літератури в 5-Г класі було проведено  "Літературний вернісаж" (вчитель Яковенко О.В.).  Команди "Ромашки" і "Літературні знавці" були активні й завзяті. Перемогу вибороли "Ромашки" з перевагою в 1 бал!

Вчитель 1-А класу Перегонова А.М. провела виховний захід "Вшанування пам'яті Тараса Григоровича Шевченка".

Вчитель української мови та літератури Фещенко Т.Ю. для учнів 7-А класу провела виховний захід " Шевченкове слово живе в людській душі".  Діти з радістю розповіли цікавинки з творчості поета, читали напам'ять поезії та із захопленням слухали розповідь учителя.

Бібліотечна виставка "Геній світу"

Вчитель української мови та літератури Булах О.Ю. для учнів 5-В класу провела годину спілкування "Дитинство Шевченка". Учні дізналися багато цікавого про дитячі роки Кобзаря, про викуп із кріпацтва. П'ятикласники читали твори Тараса Шевченка, переглядали презентацію.

У 9-В класі Булах О.Ю. провела годину спілкування Вахта пам'яті "Лицар на білому коні". Учні читали твори Василя Симоненка, ознайомилися з цікавими фактами з його біографії.

Година спілкування у 8-Б класі "Молоді голоси Кременчука". Учні прослухали інформацію про творчу молодь нашого міста та ознайомились з їх творами.  ( вчитель Булах О.Ю.)

У 5-В класі відбувся конкурс знавців рідної мови. Учні були активними та показали гарні знання. (вчитель Булах О.Ю.)

У 6-А класі вчитель української мови та літератури Підтикан О.Ю.  провела  літературну гру "Чи добре ти знаєш літературу?". Учні в цікавій  формі згадали вивчені твори за 5-6 класи.

У межах  тижня української мови та літератури  у 5-А класі була проведена мовознавча  вікторина "Таємниці рідної мови". Учні з задоволенням розгадували загадки, ребуси, продовжували прислів'я  про мову. (вчитель Підтикан О.Ю.)

У 8-В класі проведено вікторину "Що я знаю про бароко?" Разом з дітьми вчитель зарубіжної літератури Бодик Л.К.  охарактеризували європейський напрям у літературі, його прикмети і особливості; пригадали представників цього напряму; проаналізували та узагальнили матеріал по вивченій темі.