МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Дата: 21 вересня 2021 о 19:11, Оновлено 21 вересня 2021 о 19:31
163 перегляда

17.09.2021 року  на базі Кременчуцької гімназії №19 відбувся міський семінар-практикум на тему: «Формування національної свідомості учнів засобами позаурочної діяльності».

Учасників семінару зустріла вокальна група гімназії «Натхнення»                                 (кер. Кір’якулова Г.Г.), одягнута в національні костюми, піснею «Зеленеє жито, зелене..». У вітальних віршах учнів, які вони написали самі, прозвучала тема любові до України, національної свідомості та народного духу.

Під час теоретичної частини семінару заступник директора з виховної роботи гімназії №19 Сакун І.О. в своїй презентації розкрила тему формування національної свідомості та патріотичної компетентності учнів засобами позаурочної діяльності. В діалозі заступники директорів висловили свою думку щодо національно-патріотичного виховання та його ролі у виховній системі кожного навчального закладу. Зробили акцент на впровадження в систему національно-патріотичного виховання нових педагогічних технологій, удосконаленні роботи музеїв народознавства та кімнат патріотичного спрямування в закладах освіти.

У межах Міжнародного культурно-соціального проєкту «Таємниці України», мета якого вивчення народних ремесел, зібрання рецептів автентичної української кухні, популяризація історичних та культурних об’єктів регіонов України та під егідою Дитячої організації «Армія Добра» (кер. Процько І.В.) друга частина семінару-практикуму пройшла в с.Чечелеве Кременчуцького району Полтавської області.

Для учасників семінару провели історичний екскурс територією «Живого музею». Вони дізнались про етнічні цікавинки села Чечелеве, історію створення ділянок «живого» музею, про бренд м. Кременчука – рецепт кременчуцьких вергунів. Також взяли участь у майстер-класі з виготовлення вергунів у куховарні музею. Приємні сюрпризи та гарний настрій ЗДВР стали невід’ємною частиною практикуму під відкритим небом.

Дякуємо за досвід!